Sohbet  
  Fıkralar  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Güzel Sözler  
  Bize ulaşın  
Site Biyoğrafisi, Hakkımızda, Misyonumuz
Hakkımızda ;

Sitenin Faaliyet Süreci ; 2005 & ****
Sitenin Bağlı Olduğu Kategoriler ; Çet, Sohbet, Sohbet Odaları, Chat odaları, Çet Sohbet
Sitenin Amacı ; Kullanıcılarına Sanal Arkadaşlık Ve Yazılı Sohbet Hizmeti Sunmak.

Kısaca CetSohbet.Com Sohbet Sitemiz Hakkında Bahsetmek Gerekir ise ;

Site Tanıtımı ;

Sitemiz, Yurtiçi Ve Yurtdışı Kullanıcılarımızı bir araya Toplayarak Aynı " Dil " iletişimini Sağlıklı bir şekilde Yazılı Sohbet imkanı ile Sağlamaktadır.

CetSohbet.Com >> Sitesi " Çet ve Çet Sohbet " Başlığı Altında Arama Motorlarında Boy Gösteren ilk Sitedir.

CetSohbet.Com Sitesi 2005 Yılında " Cet Sohbet " Olarak Hizmete Geçmiştir, 2006 Yılından itibaren bu zamana kadar ise, " Sohbet, Chat, Chat Odaları, Çet Ve Sohbet Odaları " Gibi Aramalardan Gelen Kullanıcılara Hizmet Vermektedir.

Sitemiz Aynı Dili Konuşan Bütün Kullanıcılarımıza Hizmet Vermektedir.

Misyonumuz ;

Günümüzün teknolojisinde Olmazsa Olmazlar Arasında olan " internet " Dünyasında Kullanıcılarımıza Sanal Arkadaşlık ve Huzurlu Sohbet Ortamını vermektir.

Çet Sohbet Hizmet Anlayışımız 2005 Yılından itibaren faaliyete Geçmesiyle Birlikte Sitemiz Büyük Bir Kullanıcı Kitlesine Hitap Etmeye Başlamıştır.

Sitemiz Alışıla Gelmiş Sohbet Anlayışını Hafızalardan Silerek Daha Pratik, Kolay ve Kaliteli Şekilde Yazılı Sohbet Prensibini Sizlerin Beğenisine Sunmayı Hedefledik.

Sohbet Kullanıcılarımızın Beklentilerinin Daha üst düzeyde kişisel hak ve hukuk içinde Sohbet Anlayışını idâme Ettirmek Sitemizin Asıl Prensibidir.

Sohbet Sitemizdeki Yetkili Arkadaşların Sohbet Etmeye Gelen Kullanıcılarımıza iyi Hizmet Vermesi Ve Sohbet Kanalları genelinde Sohbetin Seviyesini Dengede Tutmasını Sağlayarak Olumsuz Sohbet ortamını Engellemek Yetkili Arkadaşlarımızın Görev Sorumluluğunu Sizler için En iyi Şekilde icraa Etmeleri Sitemizin Ana Hedefidir.

Sitemize Yeni Giriş Yapan Bay ve Bayan Kullanıcılarımızı Bilinçlendirmek Amacı ile Yapılandırmış Olduğumuz #Help Ve #Operhelp Kanalları ise Kullanıcılarımız için Yardım ve Sohbet odalarımız Hakkında Bilgilendirme Kanallarıdır, Bu Hizmet İle Sitemizin Teknik Ekibi ile Kullanıcılarımızı Daha Sağlıklı Şekilde Yönlendirerek Pozitif Sonuçlar Elde Etmeyi Hedeflemiştir.

Sohbet odalarımızda Sohbetin keyfini Çıkartmanız için daha Aktuel Girişimlerden Kaçınmayan Sitemiz Sohbet Kısmında Müzik Yayımlayarak Kullanıcılarımızın Ruh Haline Hitap Ederek Sohbetin Keyfini Müzik Eşliğinde Sürdürmelerini Sohbet'i Daha Eğlenceli Hale Getirmeyi ve Sohbet Ederken Kullanıcılarımıza piskolojik Rahatlığı Sunmayıilke edinmiştir.

Sitemizdeki Kullanıcılarımıza Daha Kaliteli Hizmet Vermek Amacıyla Yapmış Olduğumuz " iletişim Kutusu " Sistemi ile Kullanıcılarımızdan Gelen İstek, Öneri, Şikayet Gibi Mailleri Değerlendirerek Konu Hakkında Yeni Fikirler Üretip Kullanıcılarımıza İstek, Öneri Ve Şikayetlerini Sorunsuz Şekilde Çözerek Hemfikir Paylaşımı Sergilemek Hizmetlerimizin Arasında yer Almaktadır.

Kullanıcılarımıza Sunduğumuz Sohbet - Chat Odaları Hizmetimiz, Kanallarda geçirecekleri huzurlu ve keyifli Sohbet'in Gerçek Arkadaşlığa Geçmesine Aracı Olmasını Sağlamaktır.

CetSohbet.Com Sitemize Aşağıdaki Sohbete Giriş Kısmından Sohbet Kanallarımıza Girerek Belirtmiş Olduğumuz Kalite Hizmetini Daha Yakından takip Edebilirsiniz.
Teşekkür Ederiz.

CetSohbet.Com Sohbet - Chat ve Sohbet Odaları

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
   

Günün Sözü:

Hiçbir arkadaş arkadaşlığını ispat edene kadar gerçek arkadaş değildir. Publilius Cyrus - Yeni Yıl Mesajları 2015

 
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2015
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Google Chrome

CetSohbet.Com ~ Çet Sohbet Sitesi ( Google ) Aramalarında, Sanal Sohbet Odaları - Chat ve,
cet sohbet Kategorilerine Hizmet Prensibi ile Sanal Eğlence için Kurulmuş Olan interaktif Sohbet Platformunu Simgeleyen Arkadaşlık Sitesidir!

Diğer Sitelerimiz : Sohbet Chat