Sohbet  
  Fıkralar  
  Şiirler  
  Burçlar  
  Güzel Sözler  
  Bize ulaşın  
Avcı Fıkraları Komik Avcı Fıkraları Avcı Fıkrası


Avcımısın *bnemisin

Avcımız avlanmaya cikar daga tepeye..
bir bakar ki bir ayı karsisinda.. ceker tufegini atesler ama tufek tutukluk yapar.. napsin, kacmaya baslar, ayi da pesinde..
ayi yakalar bunu, bir guzel becerir.. avcimiz hirs yapar oldurecektir illa ki bu ayiyi.. bir muddet sonra bir daha gorur ayiyi, ceker tufegi, basar tetigi yine tutukluk yapar, bizimki kacar, ayi pesinde, yakalar ayi bunu bir daha becerir..
avcimiz iyice hirslanmistir illa ki vuracaktir bunu, takilir ayinin pesine, gorur, ceker tufegi basar tetige yine tutukluk yapar, ayi bunu bir daha yakalar bir daha becerir..
bu olaylar tekrarlanir gun boyunca..
Artik avcinin dayanacak gucu kalmamistir, hayat meselesi olmustur bu, son bir defa daha bakar ayi karsisinda ceker tufegi basar tetige ve yine tutukluk yapar.. ayi yakalar bunu ve der ki :
- ya kardesim avci misin *bne misin


Ayı Bu


Bir avcı, evine gelen misafirlerine eski bir ayı
postunu göstererek der ki: "Bu ayıyı Bolu ormanlarında
vurmuştum."
Misafirlerden biri, bu palavraya inanmayıp
sorar: "Nasıl olur? Bu kutup ayısıdır. Bolu'da
bulunmaz."
Avcı gülümseyerek cevap verir:
"Kardeşim ayı bu. Buranın kutup olmadığını, Bolu ormanları
olduğunu nereden bilsin?"


Bir Aslan için


Avcının biri palavra sıkıyormuş..
-"Geçen yaz Afrika'da 99 aslan vurdum.."Arkadaşı dayanamamış,
-"100 de şuna bari"demiş.Avcı da
-"1 aslan için yalan mı söyliycem sana" demiş.


bilmiyrum ne tüneli ol duğinu

Temel ve arkadaşları bir gün ava çıkmışlar karşılarına bir delik çıkmış.Temel demiş ki"ule uşaklar yatun daa yılan deliğidur"demiş.Bizim Temel'in dediği gibi delikten yılan çıkmış.Temel ve arkadaşları yılanı vurup yemişler.Ama karınları doymamış ava devam etmişler.Karşılarına birdelik daha çıkmış.Temel demiş"ule uşaklar yatun tavşan deliğidir karnımızı doyururuz"demiş.Yatmışlar Temel'in dediği gibi tavşan çıkmış.Tavşanı pişirip yemişler.Biraz ilerledikten sonra başka bir delik çıkmış.Temel demiş ki"ayı inidir yatun uşaklar"demiş.Arkadaşları Temel'in dedikleri doğru diye yine yatmışlar.İnden ayı çıkmış ayıyıda vurmuşlar.Temel ve arkadaşları iyice keyiflenmişler.
Önlerine bir demir yolu çıkmış.Temel fark etmeden"Yatun uşaklar ne inidir bilmeyrum bir şey çıkar elbet"demiş.Yatmışlar onlar av bekleye dursun önlerinden hızlıca bir tren gelmiş ve hepsi hastanelik olmuş.


Avlanmak Yasak

Bir cift , gol kiyisina tatile gider..
Golde bazi bolumlerde balik avlamak yasaktir...
Koca yasak olmayan bolumlerde avlanarak , kadin da kitap okuyarak gunlerin gecirmektedirler. Derken bir gun adam balik avlamaktan gelir ve ogleden sonra kestirmek uzere odasina cekilir. Kadinin cani sikilir ve botla golde bir gezinti yapmaya karar verir. Bu gezinti umdugu gibi gitmez ve botun hakimitiyetini yitirir. Bot gol uzerinde serbsetce dolasmaya baslar. Kadin da yapacak bir sey olmadigi icin cikarip kitabini okumaya baslar. Derken devriyeye cikmis olan serif kadini gorur ve yanina yanasir..
"Hanfendi burada ne yapiyorsunuz?"
"Gormuyormusunuz kitap okuyorum."
"Ama bu bolgede balik avlamak yasaktir."
"Zaten ben de balik avlamiyorum"
"Ama gerekli butun ekipmana sahipsiniz, sanirim sizi karakola goturup ceza kesmem gerekiyor."
"Eger boyle bir sey yaparsaniz ben de bana tecavuz ettiginiz soylerim."
"Size dokunmadim bile..!!"
"Ama gerekli tum ekipmana sahipsiniz, degil mi?"


Bizim Eşşek


Adamın biri avlanmayı çok seviyormuş. Piyangodan büyük ikramiyeyi kazanınca olan parayı 15 günlük bir safariye yatırmış.
15 gün sonra dönmüş gelmiş köy kahvesine,ayakta karşılamışlar, hepbir ağızdan 'de hele anlat,neler yapmişsen,neler görmüşsen?' demişler.
Bizim avcı demiş ki 'valla zebra avlamışem'.
demişler 'ula zebra da ne olaki?'.
demiş:bizim eşşeği bilisen?
-he bilirem
-ha iste bizim eşşeğin çizgilisidir,boyle pijama giymiş gibi olanıdir.
sonra zürafa avlamışem.
-ula zürafa da nolir?
-bizim eşşeği bilisen?
-he bilirem
-işte bizim eşşeğin böyle boyu 3-4 metre olanıdir.
sonra,başka,ee,piton avlamışem.
-la piton da nolir?
-bizim eşşeği bilisen?
-he bilirem
-eşşeğin sikini bilisen
-he bilirem
-aha odır, ama eşşek yohtır!


Dülmüşyor

birgun temel dursuna babam öldü der. dursun yapma yaa çok üzüldüm nasıl oldu der temel babam balkondan bakarken yere düştü dursun yapma ya demek yere düştü oldu yoo der temel ordan altbalkonun demırlerıne girdı dursun çok üzüldüm demek demırlere takılıp öldü yoo der temel ordan marketın şemsıyesıne düşüp yan binaya girdı temel anlatır anlatır dursun ee nasıl öldu bu adam der yaa i*nenın düşceği yoktu biz tüfekle verduk der


balık tutan temel ve dursun

birgün temel ve dursun balık tutmaya giderler limana yaklaşırlar ve temel oltayı atar bede ne çeksin bir ayakkabı dursun atar oltayı birde ne çeksin bir terlik
temel : ula dursun hemen burdan cidelum aşağıda birileri otiriyi daaaaaaaaa:


AYI NEDEN KAYIP DÜŞTÜ?

Adamın biri avcı arkadaşına anlatır: Birgün çok yorulmuştum, oturdum. Ayının o sıcak nefesini ensemde hissetmezmiyim.Derken ayının ayağı kayıp düştü. Ayının gittiğini sandım oturdum. Ayının sıcak nefesi ensemde. Ayağı kayıp düştü yine. Avcı arkadaşı; Ayıptır söylemesi ben o olayları yaşasaydım altıma ederdim. Adam; Ayının ayağı nasıl kayıp düştü sanıyosun?


Tilki

avcının biri kahvehaneye gelir.benim vurduğum tilkinin kuyruğu der yüksekten atarmış. bir gün adamın biri ben öksürünce tilkinin kuyruğunu kısalt demiş. Bir gün adam kahvehaneye gelip vurduğum tilkinin kuyruğu 15m.
-öhö öhö
-12,5 m
-öhö öhö
-10 m
-öhö öhö "halbuki adamın boğazına gıcık gelmiştir"
-yarım metre
-öhö öhö
lan demiş bu tilkinin kuyruğu hiç mi yoktu


Benim Köpek


Malum, avcılar atıcılıklarıyla meşhurdurlar. Yine bir mecliste üç avcı karşılıklı olarak köpeklerini övüyorlarmış. Birincisi demiş ki:"Benim köpeğim çok akıllıdır, bakkala gönderirim, ne istersem alır ve getirir." Hemen ikinci avcı atlamış:" Ya benimki! Sadece istediklerimi almakla kalmaz, paranın üstünü de doğru olarak getirir, satış fişini de alır vs. vs.
Bu sırada üçüncü avcı kendinden emin bir tavırla aynen şöyle der:"Sizin köpeklerinizin alışveriş ettiği dükkanı benim köpeğim çalıştırıyor."


temel ve avcı arkadasları


temel ile avcı arkadasları ava çıkmışlar yolda da
küçük bir magara görmüşler
- temel demiş:bu magara tilki magarası demiş sonra herkes yere yatmıs ve gerçekten tilki çıkmış temel ve arkadasları sevinmiş sonra birazdaha yolalmıslar sonra karsılarına büyük bir in çıkmış
- temel herkes yere yatsın demiş: avcılar yere yatmış.Temel bu inde ayı var demiş! Sonra ayıyı da vurmuslar daha sonra karsılarına 50 m büyüklügün de bir magara önlerine magara çıkmıış
-temel bunun ne oldugunu söylememis sadece yere yatın demis.Daha sonra FLAŞ FLAŞ temel ve avcı arkadasları 50 metrelik magradan çıkan trenin altın da ezilerek ölmüşler???


Canavar

Avcı avlanmaya çıkmış.Önüne küçük bir kovuk çıkmış avcı demiş ki,bu kesin tavşan kovuğu demiş yatmış yere ve tavşan çıkmış tavşanı vurmuş.Biraz gittikten sonra biraz daha büyük bir delik çıkmış avcı demiş ki,bu kesin tilki deliği yatmış yere tilki çıkmış vurmuş.Yüz metre gittikten sonra biraz daha büyük bir mağara çıkmış karşısına avcı demiş ki bu kesin ayı deliği yatmış yere gerçektende ayı çıkmış ve vurmuş.İki yüz metre sonra biraz daha büyük bir delik çıkmış karşısına avcı düşünmüş düşünmüş bu hayvanın ne olduğunu bilememiş ,galiba canavar demiş neyse yatmış yere oysa ki tren deliğiymiş.


Devekuşu

Temel birgün devekuşu avlamaya çıkar. Epey gittikten sonra birkaç devekuşuna çatar. Silahını onlara yöneltir. Bunu gören devekuşları kafalarını kuma gömerler. Bizim Temel şaşkınlıkla etrafına bakar ve "Nereye gitti lan deve kuşları" der...


Korkak Avcı


Mahallede ki mısırlara dadanan domuzu avlamak
için Hamza Dayı bir avcı gurubu oluşturmuş.
Görev bölümünden sonra pusuya yatmışlar.
Hamza Dayı gelen sese doğru tüfeğini doğrultmuş. Pür dikkat bakarken önünden geçen domuzun boynuna Hamza Dayı'nın tüfeği takılmış.
Panikleyen Hamza Dayı kaçmaya başlamış. Arkadaşlarına "kaçın arkadaşlar "!!!!! "Tüfek elinde domuz geliyor."


av tüfegi

eski avcılardan biri çiftçeker traktör almış her bindiğinde traktörde orta bacak hareketleniyormüş eve gidince orta bacakta tıs yok bakmış olmayacak av arkadaşı doktora sormuş.durum bu doktor o kolay bir karavan al tarlaya traktöre yakın koy yenge karavanda beklesin sen traktöre bin hareketlilik olunca tüfek at hanım traktöre koşsun işi böyle çözün demiş kulupte aradan zaman geçmiş doktor sormuş nasıl akıl işe yaradımı demiş doktorum sorma demiş önceleri pek iyiydi daha sonra av sezonu açıldı kadın nerede tüfek patlasa oraya koşuyor çok yoruluyor DEMİŞ


Noo Buuummm


İdris methini çok duyduğu için Afrika'ya safariye gitmiş. Ufak ufak
avlanmaya başlamışlar. Akşam safariye çıkanlar konuşuyormuş. İşte,
ben bir aslan vurdum, ben iki kaplan vurdum. Bizimkine sıra gelmiş:
- "Pen içi tane nobum furdum."
Safariciler, herhalde bir şey vuramadı, kafadan atıyor, diye
geçiştirmişler. Ertesi gün av dönüşü yine şunu vurdum, bunu vurdum
diye konuşulurken İdris yine döktürmüş:
- "Pen içi tane daha nobum furdum."
Avcılar, bu adam yine atıyor diye düşünmüşler. Daha ertesi gün sıra
bizimkine geldiğinde yine;
- "Peş nobum daha furdum", deyince dayanamamışlar. Yahu kardeşim nasıl
bir şeydir şu nobum?
- "Valla, pen elimde tüfek ile dolaşayrum. Çalularun arasundan
"Noo buumm , noo buumm" diye kara kara pi şeyler pağura pağura çikayi,
pen de furayrum."Gülmeyi Beceren Her İnsan Bir Fıkra Yazabilir...


 

Fıkralar

 
 
Asker Fıkraları
Avcı Fıkraları
Aşk Fıkraları
Çocuk Fıkraları
Deli Fıkraları
 
 
 

Komik Fıkralar

 
 
Karadeniz Fıkraları
Öğrenci Fıkraları
Nasrettin Hoca Fıkraları
Sarhoş Fıkraları
Kadın - Erkek Fıkraları
 
Sitemizde Faaliyete Geçen Komik Fıkralar Bölümü ; Kısa Fıkralar, Karadeniz Fıkraları, Deli Fıkraları, Asker Fıkraları, Avcı Fıkraları,Öğrenci Fıkraları Gibi Aramalara Destek Amacı ile Hizmetinize Sunulmuştur!

Fıkralar - Komik Fıkralar - Kısa Fıkralar


CetSohbet.Com Sohbet - Chat ve Sohbet Odaları

   
     
  favorilerime ekle   başlangıç sayfam yap   arkadaşına öner   reklam ver  
   

Günün Sözü:

Bu sabah senin için güneşle uyandım. Yanında değilim ama sevgimi yolladım. Haydi kalk artık aç o güzel gözlerini bak sana kocaman günaydınlar yolladım. Günaydın her şeyim. - Yeni Yıl Mesajları 2015

 
 

Güzel Sözler

 
 
Anlamlı sözler
iyi Geceler Mesajları
Günaydın Mesajları
Doğum günü mesajları
Yeni Yıl Mesajları 2015
 
 
 

Cet Sohbet Bölümler

 
 
Msn indir
Şiirler
Canlı tv izle
Radyo Dinle
Güzel Resimler
 
 
 

Cetsohbet.com

 
 
Fıkralar
Kısa Güzel Sözler
Java Programı indir
mIRC Programı indir
Sitene Sohbet Ekle
 
 

Gazeteler

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Günlük Haberler

 
 
Arkadaşlık Sözleri
Aşk Sözleri
Ayrılık Sözleri
Damar Sözler
Doğru Sözler
Duygusal Sözler
 
 
 

Burçlar

 
 
koç
 
boğa
 
ikizler
yengeç
 
aslan
 
başak
terazi
 
akrep
 
yay
oğlak
 
kova
 
balık
 

Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Google Chrome

CetSohbet.Com ~ Çet Sohbet Sitesi ( Google ) Aramalarında, Sanal Sohbet Odaları - Chat ve,
cet sohbet Kategorilerine Hizmet Prensibi ile Sanal Eğlence için Kurulmuş Olan interaktif Sohbet Platformunu Simgeleyen Arkadaşlık Sitesidir!

Diğer Sitelerimiz : Sohbet Chat